fbpx
Tahmin Grupları
2019 - 2020 Süper Ligi - 1. Devre Maçları
Grup Kaptanı: kralhoca
Bu tahmin grubuna herkes katılabilir
Bu tahmin grubu herkes tarafından görüntülenebilir.

 Tarih:16/08/2019 Saat: 20:30
Denizlispor 2
-
Galatasaray 0
 Tarih:17/08/2019 Saat: 19:15
Gençlerbirliği 0
-
Çaykur Rizespor 1
 Tarih:17/08/2019 Saat: 21:45
Sivasspor 3
-
Beşiktaş 0
 Tarih:17/08/2019 Saat: 21:45
Kayserispor 0
-
Alanyaspor 1
 Tarih:18/08/2019 Saat: 19:15
Konyaspor 0
-
Ankaragücü 0
 Tarih:18/08/2019 Saat: 21:45
Kasımpaşa 1
-
Trabzonspor 1
 Tarih:18/08/2019 Saat: 21:45
Yeni Malatyaspor 3
-
Başakşehir 0
 Tarih:18/08/2019 Saat: 21:45
Göztepe 0
-
Antalyaspor 1
 Tarih:19/08/2019 Saat: 20:00
Fenerbahçe 5
-
Gaziantep 0
 Tarih:23/08/2019 Saat: 20:30
Beşiktaş 3
-
Göztepe 0
 Tarih:24/08/2019 Saat: 19:15
Ankaragücü 1
-
Kayserispor 1
 Tarih:24/08/2019 Saat: 21:45
Alanyaspor 4
-
Kasımpaşa 1
 Tarih:24/08/2019 Saat: 21:45
Başakşehir 1
-
Fenerbahçe 2
 Tarih:25/08/2019 Saat: 19:15
Trabzonspor 2
-
Yeni Malatyaspor 1
 Tarih:25/08/2019 Saat: 19:15
Çaykur Rizespor 2
-
Sivasspor 1
 Tarih:25/08/2019 Saat: 21:45
Antalyaspor 0
-
Denizlispor 2
 Tarih:25/08/2019 Saat: 21:45
Galatasaray 1
-
Konyaspor 1
 Tarih:26/08/2019 Saat: 20:00
Gaziantep 4
-
Gençlerbirliği 1
 Tarih:30/08/2019 Saat: 20:30
Kayserispor 2
-
Galatasaray 3
 Tarih:30/08/2019 Saat: 20:30
Kasımpaşa 0
-
Ankaragücü 1
 Tarih:31/08/2019 Saat: 19:15
Konyaspor 2
-
Antalyaspor 2
 Tarih:31/08/2019 Saat: 21:45
Beşiktaş 1
-
Çaykur Rizespor 1
 Tarih:31/08/2019 Saat: 21:45
Göztepe 0
-
Denizlispor 0
 Tarih:01/09/2019 Saat: 19:15
Sivasspor 1
-
Gaziantep 1
 Tarih:01/09/2019 Saat: 19:15
Gençlerbirliği 1
-
Başakşehir 2
 Tarih:01/09/2019 Saat: 21:45
Fenerbahçe 1
-
Trabzonspor 1
 Tarih:01/09/2019 Saat: 21:45
Yeni Malatyaspor 2
-
Alanyaspor 3
 Tarih:13/09/2019 Saat: 20:30
Galatasaray 1
-
Kasımpaşa 0
 Tarih:14/09/2019 Saat: 17:00
Başakşehir 1
-
Sivasspor 1
 Tarih:14/09/2019 Saat: 20:00
Antalyaspor 2
-
Kayserispor 2
 Tarih:14/09/2019 Saat: 20:00
Gaziantep 3
-
Beşiktaş 2
 Tarih:15/09/2019 Saat: 17:00
Ankaragücü 0
-
Yeni Malatyaspor 4
 Tarih:15/09/2019 Saat: 17:00
Çaykur Rizespor 0
-
Göztepe 0
 Tarih:15/09/2019 Saat: 20:00
Trabzonspor 2
-
Gençlerbirliği 2
 Tarih:15/09/2019 Saat: 20:00
Denizlispor 0
-
Konyaspor 1
 Tarih:16/09/2019 Saat: 20:00
Alanyaspor 3
-
Fenerbahçe 1
 Tarih:20/09/2019 Saat: 20:30
Göztepe 1
-
Konyaspor 0
 Tarih:21/09/2019 Saat: 15:00
Kasımpaşa 3
-
Antalyaspor 0
 Tarih:21/09/2019 Saat: 17:30
Kayserispor 1
-
Denizlispor 1
 Tarih:21/09/2019 Saat: 20:00
Fenerbahçe 2
-
Ankaragücü 1
 Tarih:22/09/2019 Saat: 14:00
Çaykur Rizespor 1
-
Gaziantep 2
 Tarih:22/09/2019 Saat: 16:30
Gençlerbirliği 1
-
Alanyaspor 1
 Tarih:22/09/2019 Saat: 19:00
Yeni Malatyaspor 1
-
Galatasaray 1
 Tarih:23/09/2019 Saat: 20:00
Sivasspor 2
-
Trabzonspor 1
 Tarih:23/09/2019 Saat: 20:00
Beşiktaş 1
-
Başakşehir 1
 Tarih:27/09/2019 Saat: 20:30
Başakşehir 5
-
Çaykur Rizespor 0
 Tarih:28/09/2019 Saat: 15:00
Denizlispor 0
-
Kasımpaşa 1
 Tarih:28/09/2019 Saat: 17:30
Alanyaspor 1
-
Sivasspor 1
 Tarih:28/09/2019 Saat: 20:00
Galatasaray 0
-
Fenerbahçe 0
 Tarih:29/09/2019 Saat: 14:00
Konyaspor 2
-
Kayserispor 1
 Tarih:29/09/2019 Saat: 16:30
Ankaragücü 2
-
Gençlerbirliği 1
 Tarih:29/09/2019 Saat: 16:30
Antalyaspor 3
-
Yeni Malatyaspor 0
 Tarih:29/09/2019 Saat: 19:00
Trabzonspor 4
-
Beşiktaş 1
 Tarih:30/09/2019 Saat: 20:00
Gaziantep 1
-
Göztepe 1
 Tarih:04/10/2019 Saat: 20:30
Yeni Malatyaspor 5
-
Denizlispor 1
 Tarih:04/10/2019 Saat: 20:30
Fenerbahçe 0
-
Antalyaspor 1
 Tarih:05/10/2019 Saat: 15:00
Kasımpaşa 1
-
Konyaspor 4
 Tarih:05/10/2019 Saat: 17:30
Göztepe 4
-
Kayserispor 0
 Tarih:05/10/2019 Saat: 20:00
Gençlerbirliği 0
-
Galatasaray 0
 Tarih:06/10/2019 Saat: 14:00
Sivasspor 3
-
Ankaragücü 1
 Tarih:06/10/2019 Saat: 16:30
Beşiktaş 2
-
Alanyaspor 0
 Tarih:06/10/2019 Saat: 19:00
Gaziantep 1
-
Başakşehir 2
 Tarih:06/10/2019 Saat: 19:00
Çaykur Rizespor 1
-
Trabzonspor 2
 Tarih:18/10/2019 Saat: 20:30
Galatasaray 3
-
Sivasspor 2
 Tarih:19/10/2019 Saat: 15:00
Antalyaspor 0
-
Gençlerbirliği 6
 Tarih:19/10/2019 Saat: 17:30
Başakşehir 2
-
Göztepe 1
 Tarih:19/10/2019 Saat: 17:30
Trabzonspor 4
-
Gaziantep 1
 Tarih:19/10/2019 Saat: 20:00
Ankaragücü 0
-
Beşiktaş 0
 Tarih:20/10/2019 Saat: 14:00
Kayserispor 1
-
Kasımpaşa 1
 Tarih:20/10/2019 Saat: 16:30
Alanyaspor 5
-
Çaykur Rizespor 2
 Tarih:20/10/2019 Saat: 19:00
Denizlispor 1
-
Fenerbahçe 2
 Tarih:21/10/2019 Saat: 20:00
Konyaspor 0
-
Yeni Malatyaspor 2
 Tarih:25/10/2019 Saat: 20:30
Çaykur Rizespor 2
-
Ankaragücü 0
 Tarih:26/10/2019 Saat: 15:00
Sivasspor 2
-
Antalyaspor 1
 Tarih:26/10/2019 Saat: 17:30
Gaziantep 1
-
Alanyaspor 1
 Tarih:26/10/2019 Saat: 20:00
Fenerbahçe 5
-
Konyaspor 1
 Tarih:27/10/2019 Saat: 14:00
Yeni Malatyaspor 4
-
Kayserispor 0
 Tarih:27/10/2019 Saat: 16:30
Göztepe 1
-
Kasımpaşa 4
 Tarih:27/10/2019 Saat: 16:30
Gençlerbirliği 0
-
Denizlispor 2
 Tarih:27/10/2019 Saat: 19:00
Beşiktaş 1
-
Galatasaray 0
 Tarih:28/10/2019 Saat: 20:00
Başakşehir 2
-
Trabzonspor 2
 Tarih:01/11/2019 Saat: 20:30
Galatasaray 2
-
Çaykur Rizespor 0
 Tarih:02/11/2019 Saat: 15:00
Konyaspor 1
-
Gençlerbirliği 1
 Tarih:02/11/2019 Saat: 17:30
Trabzonspor 0
-
Göztepe 1
 Tarih:02/11/2019 Saat: 17:30
Alanyaspor 0
-
Başakşehir 0
 Tarih:02/11/2019 Saat: 20:00
Antalyaspor 1
-
Beşiktaş 2
 Tarih:03/11/2019 Saat: 14:00
Denizlispor 0
-
Sivasspor 2
 Tarih:03/11/2019 Saat: 16:30
Kasımpaşa 2
-
Yeni Malatyaspor 2
 Tarih:03/11/2019 Saat: 19:00
Kayserispor 1
-
Fenerbahçe 0
 Tarih:04/11/2019 Saat: 20:00
Ankaragücü 1
-
Gaziantep 2
 Tarih:08/11/2019 Saat: 20:30
Fenerbahçe 3
-
Kasımpaşa 2
 Tarih:09/11/2019 Saat: 15:00
Gençlerbirliği 2
-
Kayserispor 1
 Tarih:09/11/2019 Saat: 17:30
Çaykur Rizespor 1
-
Antalyaspor 0
 Tarih:09/11/2019 Saat: 17:30
Sivasspor 2
-
Konyaspor 0
 Tarih:09/11/2019 Saat: 20:00
Gaziantep 0
-
Galatasaray 2
 Tarih:10/11/2019 Saat: 14:00
Göztepe 1
-
Yeni Malatyaspor 1
 Tarih:10/11/2019 Saat: 16:30
Trabzonspor 1
-
Alanyaspor 0
 Tarih:10/11/2019 Saat: 19:00
Başakşehir 2
-
Ankaragücü 1
 Tarih:10/11/2019 Saat: 19:00
Beşiktaş 1
-
Denizlispor 0
 Tarih:22/11/2019 Saat: 20:30
Galatasaray 0
-
Başakşehir 1
 Tarih:23/11/2019 Saat: 15:00
Denizlispor 2
-
Çaykur Rizespor 0
 Tarih:23/11/2019 Saat: 17:30
Ankaragücü 0
-
Trabzonspor 3
 Tarih:23/11/2019 Saat: 20:00
Konyaspor 0
-
Beşiktaş 1
 Tarih:24/11/2019 Saat: 14:00
Kayserispor 1
-
Sivasspor 4
 Tarih:24/11/2019 Saat: 16:30
Kasımpaşa 1
-
Gençlerbirliği 2
 Tarih:24/11/2019 Saat: 16:30
Alanyaspor 0
-
Göztepe 1
 Tarih:24/11/2019 Saat: 19:00
Yeni Malatyaspor 0
-
Fenerbahçe 0
 Tarih:25/11/2019 Saat: 20:00
Antalyaspor 1
-
Gaziantep 1
 Tarih:29/11/2019 Saat: 20:30
Gençlerbirliği 3
-
Yeni Malatyaspor 3
 Tarih:30/11/2019 Saat: 15:00
Çaykur Rizespor 3
-
Konyaspor 1
 Tarih:30/11/2019 Saat: 15:00
Sivasspor 2
-
Kasımpaşa 0
 Tarih:30/11/2019 Saat: 17:30
Alanyaspor 5
-
Ankaragücü 0
 Tarih:30/11/2019 Saat: 20:00
Göztepe 2
-
Fenerbahçe 2
 Tarih:01/12/2019 Saat: 14:00
Gaziantep 1
-
Denizlispor 2
 Tarih:01/12/2019 Saat: 16:30
Başakşehir 2
-
Antalyaspor 0
 Tarih:01/12/2019 Saat: 19:00
Trabzonspor 1
-
Galatasaray 1
 Tarih:02/12/2019 Saat: 20:00
Beşiktaş 4
-
Kayserispor 1
 Tarih:06/12/2019 Saat: 20:30
Fenerbahçe 5
-
Gençlerbirliği 2
 Tarih:07/12/2019 Saat: 15:00
Yeni Malatyaspor 1
-
Sivasspor 3
 Tarih:07/12/2019 Saat: 17:30
Ankaragücü 1
-
Göztepe 3
 Tarih:07/12/2019 Saat: 20:00
Galatasaray 1
-
Alanyaspor 0
 Tarih:08/12/2019 Saat: 14:00
Konyaspor 0
-
Gaziantep 0
 Tarih:08/12/2019 Saat: 16:30
Antalyaspor 1
-
Trabzonspor 3
 Tarih:08/12/2019 Saat: 16:30
Denizlispor 1
-
Başakşehir 1
 Tarih:08/12/2019 Saat: 19:00
Kasımpaşa 2
-
Beşiktaş 3
 Tarih:09/12/2019 Saat: 20:00
Kayserispor 1
-
Çaykur Rizespor 0
 Tarih:13/12/2019 Saat: 20:30
Alanyaspor 0
-
Antalyaspor 0
 Tarih:14/12/2019 Saat: 15:00
Çaykur Rizespor 0
-
Kasımpaşa 3
 Tarih:14/12/2019 Saat: 17:00
Gençlerbirliği 3
-
Göztepe 1
 Tarih:14/12/2019 Saat: 20:00
Galatasaray 2
-
Ankaragücü 2
 Tarih:15/12/2019 Saat: 14:00
Gaziantep 3
-
Kayserispor 0
 Tarih:15/12/2019 Saat: 16:30
Sivasspor 3
-
Fenerbahçe 1
 Tarih:15/12/2019 Saat: 19:00
Beşiktaş 0
-
Yeni Malatyaspor 2
 Tarih:16/12/2019 Saat: 20:00
Trabzonspor 1
-
Denizlispor 2
 Tarih:16/12/2019 Saat: 20:00
Başakşehir 1
-
Konyaspor 1
 Tarih:20/12/2019 Saat: 20:30
Antalyaspor 2
-
Ankaragücü 2
 Tarih:21/12/2019 Saat: 15:00
Yeni Malatyaspor 0
-
Çaykur Rizespor 2
 Tarih:21/12/2019 Saat: 17:30
Kasımpaşa 3
-
Gaziantep 4
 Tarih:21/12/2019 Saat: 20:00
Göztepe 2
-
Galatasaray 1
 Tarih:22/12/2019 Saat: 14:00
Gençlerbirliği 2
-
Sivasspor 2
 Tarih:22/12/2019 Saat: 16:30
Kayserispor 1
-
Başakşehir 4
 Tarih:22/12/2019 Saat: 19:00
Fenerbahçe 3
-
Beşiktaş 1
 Tarih:23/12/2019 Saat: 20:00
Konyaspor 0
-
Trabzonspor 1
 Tarih:23/12/2019 Saat: 20:00
Denizlispor 1
-
Alanyaspor 5
 Tarih:27/12/2019 Saat: 20:30
Beşiktaş 4
-
Gençlerbirliği 1
 Tarih:28/12/2019 Saat: 15:00
Ankaragücü 2
-
Denizlispor 2
 Tarih:28/12/2019 Saat: 17:30
Trabzonspor 6
-
Kayserispor 2
 Tarih:28/12/2019 Saat: 17:30
Başakşehir 5
-
Kasımpaşa 1
 Tarih:28/12/2019 Saat: 20:00
Galatasaray 5
-
Antalyaspor 0
 Tarih:29/12/2019 Saat: 14:00
Sivasspor 1
-
Göztepe 0
 Tarih:29/12/2019 Saat: 16:30
Alanyaspor 2
-
Konyaspor 1
 Tarih:29/12/2019 Saat: 16:30
Gaziantep 1
-
Yeni Malatyaspor 1
 Tarih:29/12/2019 Saat: 19:00
Çaykur Rizespor 1
-
Fenerbahçe 2

Kullanıcı AdıPuan
1.batisfd191.3
2.hasanca148.2
3.Gs1905130.8
4.Desailly 127.2
5.Gtfb1907121.7
6.mcnab110.1
7.yuemyutu96.8
8.burakfb45.8
9.sinan.b7220.1
10.ŞİKOPAT9.5
11.Merdo8.6
12.Sahin566.5
13.Bartufan6.3
14.fenerli19.074.2
15.Malii0.0
16.Tahir010.0