fbpx
Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen https://www.kralhoca.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

https://www.kralhoca.com web sitesi, bu sözleşmede bundan sonra SİTE olarak anılacaktır. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak SİTE'ye aittir ve SİTE üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Hizmet Kapsamı

SİTE olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, SİTE'de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

SİTE'de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra "içerik" olarak anılacaktır) SİTE'dir, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  • Kullanıcıların tamamı, SİTE'yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. SİTE dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı SİTE'nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

  • SİTE'de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.

  • SİTE'de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. SİTE, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

  • SİTE'yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle SİTE'ye erişirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

  • SİTE'de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. SİTE'ye ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

  • SİTE’ye üye olurken kullanıcılar kendilerine ait doğru ve güncel bilgileri (İsim, şehir, adres, telefon, email, vs) sunmakla yükümlüdür. Başka birisine ait bilgilerle hesap açmak ve/veya aynı kişi tarafından farklı isimlerle yada rumuzlarla birden fazla hesap açmak yasaktır. Sahte veya ikinci hesaplardan kazanılan ödüller olduğu takdirde, SİTE bu kazanılan hediye’yi iptal etme hakkını saklı tutar ve bu sahte veya ikinci hesap açan kullanıcının tüm hesaplarını ve hediyelerini iptal etme hakkını saklı tutar.

  • SİTE’de her hafta ödül olarak dağıtılan hediyelerin sürekliliği, miktarı konusunda garanti yoktur. SİTE, ödül miktarını ve sayısını istediği zaman tek taraflı güncelleyebilir. Kullanıcıların kendi kullanıcı hesabı dışında birisi için ödül talep etmeleri yasaktır.

  • Posta yoluyla yada telefon numarası yoluyla talep edilen ödüllerde kullanıcı tarafından yanlış bilgi girimi dolayısıyla kaynaklanan teslimat hatalarından SİTE sorumlu değildir. Posta yoluyla talep edilen ödüllerde adrese teslimatta kullanıcı tarafından oluşan problemlerden dolayı SİTE sorumlu değildir. Hediye yollanan adreste bahsi geçen kişinin herhangi bir sebepten dolayı adreste bulanamaması ve posta’nın geri dönmesi söz konusu olduğunda SİTE bu kazanılan hediye’yi iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Kullanıcılar, haftalık ya da sezonluk olarak kazandıkları ödülleri takip etmekle ve hediyelerini talep etmekle sorumludur. Kullanıcılar kazandıkları ödülleri, kazandıkları tarihten itibaren en geç 3 gün içinde talep etmek durumundadır. Bu süre zarfının dışında talep edilen ödüllerde, SİTE bu kazanılan hediye’yi iptal etme hakkını saklı tutar. SİTE bu konuda sorumluluk kabul etmez.